Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Giertych to prowokacja

(4)
2006-05-16 18:44 | Polityka.pl
 • 2006-05-16 14:52 | mariusz_sz

  robi się brunatnie

  Teraz dodatkowo okazuje się ,że każdy kto krytykuje Giertycha to gej.Wkrótce może się okazać,że Polska to najbardziej homoseksualny naród świata;)Po wypowiedziach posła Wierzejskiego skóra cierpnie i wstyd,że takich przedstawicieli mamy w sejmie.Pozdr.
 • 2006-05-16 18:05 | obywatel

  Re: Dyzurny malkontent

  -> vox_populi; a ile byłoby ok? 600 tys? 6 mln? I tak by Roman zignorował. Pewnie by uznał że w 40 mln kraju 6 mln to homoseksualiści. Politycy zawsze ignorują bo wiedzą że młodzież na manifestacj to może pojdzie czy coś w necie podpisze ale w punkcie wyborczym ich stopa nigdy nie postanie. I to jest nasz problem - "ciemny lud", nie ważne czy młody czy stary prędzej wyemigruje niz zagłosuje. A romek się cieszy i mając poparcie w granicach blędy statystycznego popada w swoje homofobiczne obsesje które każe podjerzewać jego i jego kolege p. Wierzejskiego samozaprzeczanie co do swoich rzeczywistych preferencji
 • 2006-05-16 18:44 | vox_populi

  Dyzurny malkontent

  Ech, wiem, ze Polacy to malkontenci i odnosi sie to rowniez do mnie, bo liczba 60tys podpisow pod listem nie wydaje mi sie zbyt imponujaca i nie robi wrazenia. Moze jednak pociagnac liste dalej? A kandydaci na ministrow Edukacji przez Pana wymienieni? No coz..., tak krawiec kraje, jak materii staje ;)