Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Odważny Janas

(2)
2006-05-17 11:36 | Polityka.pl
  • 2006-05-17 11:36 | Kibic

    Piłka nożna

    Kiedy tak zwani działacze sportowi zrozumieją, że nasi piłkarze (wszyscy) niczego nie osiągną wielkiego w piłce swiatowej bo tego zrobic nie mogą, a to dlatego że nie mielismy dobrych szkoleniowców, nie mamy i prawdopodobnie nigdy ich mieć nie bedziemy bo tu zawsze rządziły układy i najwazniejsza role odgrywają pieniądze. Żadnych zmian nie bedzie bo być nie może. To jest TABU. Wszyscy szczególnie "znawcy" sportowi i dziennikarze ,szczególnie piłkarscy tylko zamydlają oczy bo z takiego zachowwania też mają swoje zyski. Dziennikarze to ludzie na ogół inteligentni i doskonale widzą różnicę w technice gry naszych piłkarzy i angielskich, niemieckich, brazylijskich czy włoskich. Nie trzeba być wielkim znawcą by te róznice widzieć. "Przestańcie wreszcie wytwarzac mgłę zasłaniającą rzeczywiste wartości naszych piłkarzy i obłude działaczy i nie marnujcie pieniedzy bo lepiej je przeznaczyć na dzieci, z nich na pewno będzie dużo większy pożytek niż z buonowatych i niewiele umiejących piłkarzy.