Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

„Jeden Kaczor w polu wiał...

(4)
2006-05-17 17:50 | Polityka.pl
 • 2006-05-17 17:50 | gorol

  Uwaga

  A uważojcie ino Panie Pilch coby Wos pirwszy obrońca cnoty panaprezydentowej, wrocławski motorniczy, nie zakapował do sądu. Z dziadkiem z Elbląga mu się nie udało ale Pana mogą za poślednie ziobro obwiesić.
 • 2006-05-19 19:57 | Ewa

  cudne!!!!

  Uwielbiam Pana Panie Pilch !!!!!!
 • 2006-05-21 07:50 | JadwigA

  Oj

  znajdzie się pewnie za chwilę jaki Wierzejski dla wierzących inaczej! " A bli%u017Aniaki wypełniły pustkę po wzajemnej oddalności; jeden niezwykle inteligentną żoną, drugi(to ten pierwszy)niezwykle oddanym "kozikiem" z Kielc rodem. Małe to i poręczne w każdej sytuacji. A jakie mądre!