Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ojcze, przyspiesz

(4)
2006-05-18 09:42 | Polityka.pl
 • 2006-05-18 09:42 | Ewa

  Zgroza!

  Ten Kung jest doprawdy niereformowalny. Ojciec %u015Awięty chyba niepotrzebnie spotykał się z tym oszołomem bo widać, że tacy jak on nigdy niczego się nie nauczą...
 • 2006-05-22 09:41 | Eliza

  Kościół

  Zmiany w kościele są potrzebne pytanie jest; czy kościół chce zmian? Coraz więcej osób czyta Biblię i widzi,że godzina spędzona na mszy w kościele to za mało. II Sobór Watykański wiele wniósł do kościoła, ale wiele jest starych przyzwyczajeń, skostnienia i tylko pobożności. Tam gdzie biskupi próbują coś zmieniać, większość książy nie widzi potrzeby robić zmian.Zachodnie społeczeństwo jest przykładem co czeka i nasz kraj jeśli wiara nie stanie się żywa.
 • 2006-05-23 16:01 | roma n

  totalny brak wiedzy!

  Mysle, ze autor artykulu powinien sam troszke sie "doszkolic czyli dac przede wszystkim sobie szanse""Wszystko zasadza sie bowiem w braku wiedzy."""Zycze powodzenia."""roma n