Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Grzeszny kod

(3)
2006-05-25 09:37 | Polityka.pl
  • 2006-05-25 06:36 | Kobyła Macieja

    Panie Wiśniewski...

    Daj se pan luz... Kiczowaty to jest pański artykuł. Film, choć do poziomu książki jednak nie dorasta, kiczem nie jest i daje się z przyjemnością oglądać. Widywałem gorsze. Pańska krytyka wpisuje się za to doskonale w cały ten nurt, włączając w to również protesty kościołów, zarzucający Brownowi niepopełnione winy. DaVinci Code to jest, panie Wiśniewski, fikcja i jako taka książka ta jest wszędzie na świecie umieszczana na księgarskich półkach w dziale Fiction. W odróżnieniu od działu Non-Fiction, panie mądralo. A skoro to jest fikcja to może zawierać dowolne niemal spekulacje na temat Jezusa i MM, nawet i taką, że koniec końców mieli tuzin dzieci a ich potomkiem jest (a czemu nie?!) tatko Rydzyk. Protesty, awantury, palenie książek są większym idiotyzmem niż największe nawet głupoty jakie mógłby zamieścić w niej autor. Ludzie! Opamiętajcie się...
  • 2006-05-25 09:37 | Graża

    ręce i ... opadają do piwnicy

    Polecam Panu felieton Pana Pilcha we fragmencie dot. Kodu...Ponadto polecam także przeczytanie książki i obejrzenie filmu - to czasami pomaga w pisaniu recenzji."z poważaniem "Graża"