Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Manufaktura

(3)
2006-05-24 19:50 | Polityka.pl
  • 2006-05-24 19:50 | Gość

    kryptoreklama

    no cóż, ładnie, tylko Stomma wziął niezłe pieniądze od Manufaktury za napisanie dla niej książki o Łodzi. to kolesie, a ten tekst to kryptoreklama (a nawet nie krypto).
  • 2006-05-26 09:59 | JaGa66

    Bogactwo

    Poznańskiego, sądząc z fragmentu dostępnego w necie rodziło się około (raczej ponad) 60 lat. I to ma być to przysłowiowe kiepełe do interesów?" Nasi, prawdziwi Polacy robia takie majątki w 2-3 lata. I to są dopiero żydowskie glowy!