Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Informatyka

(1)
W rankingu informatyki uczestniczyło 38 jednostek edukacyjnych – aż o 10 więcej niż na początku dekady. Obrazuje to dynamiczny rozwój tego sektora edukacji (o widocznych już objawach ­samoograniczania będzie niżej).
  • 2006-05-25 19:48 | Maciek

    to troche smieszne porownanie

    Jak widac sam komentarz mowi ze politechniki bardziej przygotowuja studentow do pracy a uniwerki bardziej teoria a potem w rankingu uniwerki sa na pierwszym miejscu - to jakas glupota pokutuje tu glupie polskie nastawienie uczelni ze priorytetem jest praca badawcza dla pracy badawczej taka "sztuka dla sztuki" a uczelnie wyzsze sa tylko po to aby dostarczac talent firmom. Uczelnie w indich to widza od 20 lat a w chinach ok kilku wiec dlatego firmy duo bardzije czuja sie liepiej tam niz u nas w polsce szzegolnie teraz kiedy pensje sa juz prawie rowne!!!!