Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Kod, który mówi

(3)
2006-05-30 17:10 | Polityka.pl
  • 2006-05-30 11:24 | Sieciech

    Re: Tez tak mysle

    Jak dobrze przeczytać normalną opinie i poznać zdrowe podejście do tematu tak aktualnego jakim jest "Kod Leo dVinci". Wszyscy zagorzali przeciwnicy filmu nie doszukujcie się w nim spisku i zagrożenia. P.Pilch naprawde świetnie pisze co jest prawdziwym zagrożeniem dla wiary katolików.
  • 2006-05-30 17:10 | vox_populi

    Tez tak mysle

    Przeczytalam caly Panski felieton i z ulga stwierdzam, ze jednak bywaja zdroworozsadkowe opinie i reakcje na Kod Leonarda. A juz zwatpilam ;)