Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Rafał Blechacz

(2)
Za ogromny talent, artystyczną determinację, rozsądne sterowanie karierą, a przy tym skromność i pogodę ducha.
  • 2006-05-27 13:37 | Fanka

    To niesamowity człowiek!

    Uwielbiam muzyke Chopina, a dzieki Panu Rafałowi moge usłyszeć najlepsze wykonanie utworów Chopina. Dziękuje ;)
  • 2007-08-31 10:15 | Józef Teodor Gramatyka

    GRATUKUJĘ!

    Pięknie pozdrawiam z dalekiej Marcyporęby koło Wadowic. GRATULUJĘ pięknych sukcesów na niwie artystycznej.Życzę wszystkiego co dobre, piękne i miłe tak wspaniałemu Artyście Panu Rafałowi B.Jeszcze raz dziękuję za piękny autograf , który otrzymałem.Z wyrazami szacunku J.T.Gramatyka