Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

(3)
Opracowano tu nową technologię badań diagnostycznych DNA.
 • 2006-06-01 09:27 | Bartek

  Kraina tysiąca jezior

  Akademiki nad jeziorem, korty tenisowe, stadion, parki, las w pobliżu. Kortowo ma niepowtarzalny klimat a ludzie pochodzący z północno wschodniej części naszej ojczyzny to naprawdę w większości bezinteresowni, niezawistni i szczerzy ludzie na których można liczyć..Olsztyn zauroczy największego snoba swoją kameralnością, przyrodą i życzliwością dla obcych.
 • 2006-08-02 20:26 | MD

  Re: Naj naj najlepszy Uniwersytet w całej Polsce!!!!!!

  Szkoda tylko, że ta super uczelnia nie nauczyła Cię ortografii (np. oprucz przez "u").
 • 2006-08-03 10:29 | Ana

  Naj naj najlepszy Uniwersytet w całej Polsce!!!!!!

  UWM to poprostu idealny uniwersytet dla kazdego studenta. Główna siedziba znajduje się w Olsztynie, położona jest nad samym jeziorem, jest tam poprostu pięknie. Studenci nie są porozbijani po całym mieście tak jak to jest np. w Warszawie. Budynki są poprostu na najwyższym poziomie, robią naprawde wrażenie. Poza tym mamy najlepsze i najciekawsze JUWENALIA w całej Polsce tzw. KORTOWIADA!!!! I co najważniejsze naprawdę można się tam czegoś nauczyc i zdobyć doswiadczenie !!! Oprucz tych wszystkich zalet jest jeszcze jedna bardzo ważna, a mianowicie jest tam duzo duzo taniej niż w innych miastach studenckich.UWM w rankingach pnie się w gorę cały czas, według mnie za pare lat bedzie to jedna z najlepszych uczelni w Polsce;););)