Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Urbański na karuzeli

(4)
2006-06-05 10:37 | Polityka.pl
 • 2006-06-03 12:20 | Skwara

  Chyba jednak warto!

  Warto bo pokazuje mechanizmy rządzące w "przodującej" sile IV RP.Bezwzględna wierność szefowi,brak skrupułów,nieufność itd.Czy po to Lechu skakał przez płot, że zapytam za P.Olgą Lipińską.
 • 2006-06-03 17:34 | Zombie

  A. Urbański i L. Kaczyński

  To jak będzie zależy od tego na ile Wielki Jarek naprawdę zraził się do A. Urbańskiego. Nie trzeba odwoływać się do słów prezydenta w dniu fety po wygraniu wyborów, by dostrzec kto tym wszystkim kręci. No i na ile Urbański może jeszcze okazać się przydatny. Jeżeli się okaże, to tak jak J. Kurski, wypłynie gdzieś za jakiś czas, a o obecnej sytuacji nie będzie wspominał nikt, oprócz paru dziennikarzy- co i tak pozostanie bez echa, bo i jakie miałoby ono być?! Jakkolwiek uważam, że (pomijając już poglądy polityczne) PiSowcy naprawde mają nad czym pracować, bo Lech Kaczyński im dłużej pełni funkcję prezydenta, tym co raz gorzej się prezentuje. Sapiącemu i mlaskającemu prezydentowi przydałoby się, by w sprawach swej medialności i prezencji poszedł w ślady marszałka rolnictwa- wszystkim wyszłoby to na lepsze!
 • 2006-06-05 10:37 | Sianin

  Nie warto czytać

  Kiedy tak czytam te teksty i komentarze, to - Panie Władysławie - coraz częściej umacniam się w przekonaniu, że nie mamy dzisiaj przyzwoitych polityków. I nawet nie wiem, kto obecnych od tych byłych odgrodził "grubą kreską" (a tak zdaję się obecni by chcieli). Wszelkie zaklęcia wypowiadane bowiem przez polityków (i duchownych z B16) niczego nie zmienią. Panu Urbańskiemu nie przeszkadzało, że "kolaborował" z lewicowym wspólnikiem i niejakim Kwiatkowskim z TVP. Pewnie będzie się zasłaniał niewiedzą. Pewnie wycofa się z życia politycznego (nie po raz pierwszy) a i tak spadnie na "cztery łapy". Koty zawsze tak spadają, bez wzgledu na wagę... sprawy (rzecz jasna)!