Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Postęp w garnku

(2)
2006-06-07 14:52 | Polityka.pl
  • 2006-06-07 14:52 | Miroslaw Zajączkowski

    Od garnka do "Polityki"

    Artykuł bardzo ciekawy. Także sam pomysł pisania na ten temat zasługuje na duże uznanie. Szkoda tylko, że Autor przywołuje %u017Aródła, z których korzystał, w sposób tak ogólnikowy, enigmatyczny, iż uniemożliwia to dotarcie do nich samym czytelnikom, np. w celu ich (%u017Aródeł) weryfikacji czy poszerzenia swojej wiedzy. "Co do meritum; niektórzy badacze idą nawet dalej i sądzą, że wynalazek garnka był ważniejszy od wynalazku koła. Garnek bowiem umożliwiał gromadzenie zapasów (mięsa, tłuszczu), a tym samym pozwalał na dłuższe zatrzymywanie się w jednym miejscu i ... spokojne myślenie. A właśnie dzięki temu myśleniu mamy teraz wspaniały tygodnik pod nazwą %u201EPolityka%u201D. Pozdrawiam. Mirosław Zajączkowski"