Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wojna gazet, wojna światów

(3)
2006-06-07 23:29 | Polityka.pl
  • 2006-06-07 23:29 | Francesca

    Dziennik bez szans

    Jak dotąd, mam wrażenie, że Dziennik konkuruje z Faktem, a nie z Gazetą Wyborczą. Nie sądzę, by nieakceptowalne (mam szczerą nadzieję) dla większości inteligencji i profesjonalistów, czyli sporej części czytelników GW, opinie wypisywane przez red. naczelnego Dziennika, takie jak te dotyczące ks. Michała Czajkowskiego, mogły przyciągnąć do Dziennika kogokolwiek poza czytelnikami brukowców, którzy zechcą "awansować" szczebelek wyżej. Lizusostwo wobec rządu też raczej nie pomoże. Prawicowy i mało od czytelnika wymagający Dziennik to wielkie rozczarowanie - wygląda na to, że w najbliższym czasie Gazecie nie przybędzie żaden poważny konkurent.
  • 2006-06-08 00:24 | Józek

    Dwa potężne koncerny ?

    "Dwa potężne koncerny medialne Agora i Axel Springer ..." - chciałbym aby tak było, ale jest to chyba bardziej walka Dawida z Goliatem. Nadzieja w tym, że może podobnie się zakończyć. Tylko czy cuda mogą się powtarzać ?