Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Leczenie iluzją

(2)
2006-06-08 20:19 | Polityka.pl
  • 2006-06-08 20:19 | Gregory70

    Nasze zdrowie

    Drodzy Rodacy ! Gdzie sa te czasy kiedy obiecywano skasowac tzw."zlota trumienke " czyoi Lecznice Rządową.Ta jest i ma sie dobrze pod skrzydłami Vce Premiera Dorna w Szpitalu MSWiA przy ulicy Woloskiej .Czy posel , o ministrach nie wspominając czeka w kolejce do lekarza jak jego współrodak p.Kowalski ?.Obserwując salę Sejmu RP w chwili wystapienia prof.Religi ogarniał mnie wstyd .Nic tylko WSTYD . Kogo zdrowie Polakow obchodzi ? Napewno nie parlamentarzystów, bo sala była PUSTA . Tylko postulat Solidarności z Sierpnia 1980 w sprawie zrównania ( to podobno zgodne z Konstytucja ) w prawach pań i panów posłów i senatorów z pospólstwem dało by jakieś rezultaty.Niech czekają na lekarza godzinami i miesiącami , niech czekają na miejsce w szpitalu , na podstawowe badania lub niech płaca%5Cze swoich niemałych apanaży . I tak dalej , i tak dalej .