Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Chłopska dola

(2)
2006-06-09 23:23 | Polityka.pl
  • 2006-06-09 23:23 | jotka42

    KRUS

    Przeczytalam ten artykuł, apotem zobaczylam mecz . Kto śmie twierdzić, ze nie mamy pieniędzy na slużbe zdrowia i na oświatę. Ile wydajemy na piłkę nożną, ktora nawet chwili radości nam nie daje i poczucia patriotyzmu %5B patrz v-premier Giertych%5D i na przyjaciół pana Leppera i innych latyfundystów, ktorzy kosztują NAS miliardy, zarabiając miliony. PO się niestety skończyła, komuchy z PIS-u chcą nas wykończyć rozliczeniami, zamiast tworzyć pozytywny program naprawy. Gdzie ratunek?