Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przebojowa, łatwopalna

(4)
2006-06-19 10:36 | Polityka.pl
 • 2006-06-17 13:28 | ANDRZEJ

  MARYLA YOU ARE THE BEST

  Marylka ja ciebie poprostu kocham,jestes najlepsza pod słońcem i nie masz konkurencij w tym kraju,nikt sie z tobą nie może równac,jestes moją muzą i lubą,byłem na twiom koncercie kilka razy i za kazdym razem było inaczej ale tak samo,poprostu jestes niedozdarcia i niezniszczalna.MARYLA I LOVE YOU!!!
 • 2006-06-18 12:25 | Irena

  Maryla gwiazdą jest

  Jestem mniej więcej rówieśniczką Maryli. Uważam, że cały czas jest niekwestionowaną gwiazdą, jej stare piosenki są ciągle aktualne, każda zaś nowa piosenka to prawdziwe wydarzenie. Podziwiam ją, bo i głos ma wciąż fantastyczny i dobrze się trzyma. Jest prawdziwą damą - mądra, utalentowana - po prostu super! Jest dowodem na to, że prawdziwa wartość ostoi się przed upływem czasu, zmianami mody, zmianami gudtów nsatępujących po sobie kolejnych pokoleń. Dla mnie Maryla jest niezwykłym zjawiskiem .
 • 2006-06-19 10:36 | pawel

  Maryla kocham Cię!

  Maryla jest po prostu bezkonkurencyjna i najlepsza. Mam Jej nową płytę "Kochać" jest świetna. Nikt nie może się z nią równać!