Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Marzanna Bogumiła Kielar

(1)
Nagroda za poezję, która kontynuując najlepsze tradycje kobiecej liryki, jest zawsze materią w pierwszym i jedynym gatunku.
  • 2006-06-20 14:35 | j. kisielewski

    fascynujące

    Kobieta mądra, inteligentna i fascynująca, to dar, którym należy podzielić się ze światem. "Dzielić się sobą jest nieskończenie bolesne, bo odkrywanie siebie jest bardzo intymne, ale jej to chyba nie boli... sięgnę po nowe tomiki, w których, mam nadzieję, również znajdę swój zaczarowany świat mazurskich pejzaży...