Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nierynkowi, bo niemłodzi

(4)
2006-06-21 06:38 | Polityka.pl
 • 2006-06-21 06:38 | momus

  Statystyczne wyjasnienie

  " Wśród rozmaitych form dyskryminacji %u2013 według Polskiego Stowarzyszenia Edukacji Prawnej %u2013 ageizm jest drugi po seksizmie; nawet rasizm i mobbing zdarzają się rzadziej." ""Niestety wytlumaczenie czestotliwosci roznych dyskryminacji jest proste... i smutne;"Kobiet jest wiecej niz staruszkow, a staruszkow jest wiecej niz zydow, cyganow i murzynow..."""
 • 2006-06-22 06:10 | neiden

  ageizm

  polska nie jest odosobniona z tym ageizm np w usa to zaczelo sie praktykowac od lat 80tych.prezydent regen zaczal likwidowac zwiazki zawodowe w usa.w tej chwili sytuacja jest podobna do polskiej. zatrudniaja mlodych za jedna trzecia .w ostatnich 5 lat redukcje sa masowe.wyglada na to ze mamy w polsce system z usa.
 • 2006-06-25 21:39 | kalina

  klinika?!

   jako mieszkanka kraśnika pragne oswiadczyc iż w owym nie było nigdy kliniki okulistycznej!utorka zmyśla!