Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Absynt *****

(2)
 • 2006-06-24 00:53 | kika

  absynt-beznadziejna restauracja

   Absynt - to beznadziejna restauracja:snobistyczna,z okropnymi właścicielami,którym w głowie tylko bogacenie się!a biedni kelnerzy zasuwaja za 2 zlote za godzine bo Kręglickich "niestać"by im godziwie zapłacić!
  Polecam restauracje Greenway - bez snobów, samoobsługa, dania z całego świata, przyzwoite ceny!!!
 • 2007-05-08 10:20 | grymaśnik

  humbug

  Niestety Absynt, to typowe dla Warszawy podszywanie się pod kuchnię francuską (włoską, itd - wpisać można długą listę)w wykonaniu polskch kucharzy, którzy coś tam liznęli lub autochtonów, ktorzy we własnym kraju nie mają czego szukać w liczącej się restauracji. Żalosna mieszanka epigońskiej "nouvelle cuisine" i "powrotu do źródeł" na przeciętnym poziomie typowych francuskich knajp dla turystów. "hautes" są tu tylko ceny ale na pewno nie "cuisine".