Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Nasi blogują !

(2)
2006-06-24 14:52 | Polityka.pl
 • 2006-06-24 14:52 | Sebastian

  Czasy obecne

   Mamy 2006 rok, jestesmy członkiem NATO i UE, a po wyborach do parlamentu i wyborze Prezydenta RP Nasz kraj cofa się w tył coraz bardziej. Jestesmy do tyłu o jakieś 40 lat teraz Nasi ukocani politycy cofną Nas jeszcze bardziej.
  Proszę zauwazyć co dzieje się w krajach UE i nie tylko - należy zwrócić głowę jeszcze w kierunku Rosji. Prezydent zachowuje się jakby był najwazniejszą osobistością nie tylko w Polsce ale również na świecie.Putin organizuje zjazd G8 a Nasz cudny Kaczorek róbi sobie antyzjazd.
  W kraju trwają protesty młodziezy dotyczące odwołania Ministra Edukacji Narodowej Romana Giertycha. Nikt jednak nic sobie z tego nie robi. W kaju rządzą faszyści - tak nie boję się użyć tego słowa ponieważ wiem że po sejmowych korytarzach spacerują -pracując - członkowie Młodziezy Wszechpolskiej.A czymże jest Młodziez Wszechpolska jak nie przybudówką faszyzującej partii Ligi Polskich Rodzin. Sam mam kolegę który jest członkiem Narodowego Odrodzenia Polski i jednoczesnie Ligi Polskich Rodzin.
  Uważam że coś nalezy z tym zrobić. Jeśli dalej bedzie tak jak jest to bardzo źle Nas widze za 3,5 roku na arenie międzynarodowej. W tej chiwli na ulice wychodzi młodzież i nauczyciele.Lekarze strajkują domagając się naleznych im pieniędzy, Urzędy Skarbowe rozpoczęły akcję protestacyjną za nimi pójdzie Policja, Straż Pożarna, Straż Graniczna. Moim skromnym zdaniem - bardzo dobrze!!!! Jednak aby to wszystko odniosło zamierzony skutek to powinni również Polacy wyjśc na ulicę. Wszyscy którym żyje się źle, którzy nie maja pracy lub Ci którzy pracuja w kazdy dzień tygodnia, łącznie z niedzielami i innymi świętami. Jedyną słuszną ustawą jaką mogą przegłosować rządzący to ustawa o zakazie handlu w niedziele i dni świąteczne. Jedyna słszna idea jaka przyświeca temu rządowi.