Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Lato z dreszczykiem

(3)
2006-06-24 21:35 | Polityka.pl
 • 2006-06-24 21:35 | Joanna

  Gratuluję pomysłu!

  Mój urlop wygląda teraz lepiej.Z różnych powodów bez możliwości dalszych wyjazdów z chęcią zatopię się w lekturze.Wybór tekstów krytycznoliterackich i lektur bardzo ciekawy.Pierwszorzędni detektywi i warsztat pisarski pozwolą nam , mam nadzieję ,uciec od śledztw w realu z postaciami jak bohaterowie letnich teatrzyków ogródkowych.
 • 2006-08-14 14:51 | Zeta 13

  Lato z kryminałem

  Świetny pomysł by zareklamować twórczość (tym razem forma kryminału) autorów, którzy być może nie zostaliby przeze mnie zauważeni. Proponuję kontynuację. Po przeczytaniu książki Marininy mogę powiedzieć, że to bardzo dobra pozycja. Niestety książka Pana Izzo mniej do mnie przemawia. Jeszcze raz bardzo dziękuję za wakacje z kryminałem w tej formie, bo prawdopodobnie nie sięgnełabym sama po te pozycje.
  Pozdrawiam
  Zeta