Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Przegrany nie tylko Mundial

(2)
2006-06-26 03:46 | Polityka.pl
 • 2006-06-26 03:46 | Podrobowski

  Prosba do pana Tadeusza Olszanskiego

  Szanowny Panie Olszanski,
  Czy moglby Pan laskawie wyjasnic czytelnikom, ktorzy nie mieszkaja w Polsce, kto i jak finansuje kluby pilkarskie, a przede wszystkim reprezentacje ? Czy rzad daje pieniadze ?
  Ile zarabiaja: pan Janas, pan Listkiewicz, panowie Pilkarze ? Jakie mieli obiecane i czy/jakie dostali premie ? Dlaczego i kiedy sprowadzano polskich zawodnikow z za granicy ?
  Wstydzilismy sie nie tyle za pilkarzy, ile za tajemnicze znikniecie Janasa i jego komentarze, pana Kaczynskiego co pojechal firmowac kompromitacje i pana wicepremiera, ktory przyjechal witac te niepowazna reprezentacje na lotnisku. Za ten wstyd naleza nam sie szczegoly.
  Z powazaniem, Podrobowski.