Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Tajemnicza Iwona od billboardów

(3)
2006-06-27 17:17 | Polityka.pl
  • 2006-06-27 17:17 | uważny czytelnik

    UKŁADY

     Lipiński mówi "miała dobre układy.." a przecież PiS istnieje by zniszczyć układy bo to zło, patologia i źródło działań korupcyjnych. Więc jak to jest: są dobre dla PiS-u układy i inne do zniszczenia ?
  • 2006-06-27 22:49 | wrrr

    jednoosobowa

    "Dlaczego jednak w rozliczeniach PiS, liczonych w setkach tysięcy złotych, musiała uczestniczyć jednoosobowa, nieznana firma?" - dwuosobowa i znana nie budzi wątpliwości?