Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Popraw się, Wojtusiu

(2)
2006-06-28 17:58 | Polityka.pl
 • 2006-06-28 17:58 | aneria

  tylko resocjalizacja!

  Witam,
  Książka rzeczywiście nie wskaże młodemu czytelnikowi prostej drogi odrózniania zła od dobra . Dajmy jednak Zabłockiemu jeszcze jedną szansę- powiedzmy, dwa tygodnie z Wychowaniem Patriotycznym (na koszt państwa, co by Polska była Polską, hej!). Pomoże to autorowi zrozumieć, że współczesny popeerelowski czytelnik nie szuka w literaturze ciekawych autobiograficznych historii, a potrzebuje wzniosłych opisów przeżyć sięgającego po kolejne medale człowieka- porywających, szczerych a łzawych wyznań patriotyzmu, (z domieszką zachwiania wiary w System) i nadzieją na lepsze jutro, w którym rządzić będzie jedyna słuszna ideologia prawicowa. Zakończeniem procesu wtórnej nauki pisania pisarza będzie złożenie przez niego na ręce Ministra Sprawiedliwości samokrytyki (choć kolejka będzie dluga, pelna drepczacych nerwowo sportowcow, ale głowa do góry- na każdego przyjdzie pora).
  Trudne? nie! Myślę, że już wkrótce książka trafi do kanonu lektur Wychowania patriotycznego, a może nawet jako podręcznik historii Polski
  czego oczywiście życzę
  -aneria

  ps. a paczki UNRRA się ocenzuruje