Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Życie po Zycie

(3)
2006-06-29 15:59 | Polityka.pl
  • 2006-06-29 15:59 | kasia

    opinia

     jestem zszokowana sytuacja polityczna w polsce, moim zdaniem rzad powinien zainteresowac sie powazniejszymi sprawami niz lustracja.skonczmy jak najszybciej te zabawe w kotka i myszke ktora trwa juz jedno dziesieciolecie od czsu kiedy to zmienilismy ustroj polityczny.cala nasza gospodarka upada a nasze glowy panstwa zajmoja sie tym kto wspolpracowal z SB a kto nie.wiadomo wszem ze w tamtych czsach kazdy na stanowisku musial wspolpracowac z SB czy tego chcial czy nie, wiec nie ma co powracac do tamtych czsow i tak nic nie zmienimy, z teka czy bez teki trzeba ratowac nasz kraj z kryzysu poki sie da cos zrobic.
  • 2006-07-01 21:55 | Irena

    To dziwne....

    To dziwne, że akurat teraz pojawiło się podejrzenie, że Gilowska współpracowała ze służbami... Przecież Pani Gilowska istnieje na scenie politycznej od dłuższego czasu i jakoś do tej pory nikomu nie przyszło do głowy, żeby ją zlustrować. Żeby kogoś zdjąć ze stanowiska trzeba aż taki cyrk odstawiać? Ale na jakiś czas tania sensacyjka odwróci uwagę społeczeństwa od spraw ważnyh... Tak się przynajmniej politykom wydaje... Ale ci ludzie w Polsce są głupi, że chodzą na wybory. Ja od dawna tego nie robię... A swoją drogą - dobrze jej tak: za te podatki dla twórców. Taka mądra, taka inteligentna, a nie wie , że twórcami są tylko wybrani, a ministrem może być każdy...