Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Getto PRL

(3)
2006-07-03 12:15 | Polityka.pl
  • 2006-07-02 17:32 | Zygmunt

    Dekomunizacja - co za bzdura ?

    Jest jeden mały problem - polegający na tym że Polacy nie zdają sobie sprawy że owa nagonka na PRL jest skrzętnie napędzana przez kler... Wasz papcio razem z " wspaniałym kardynalem " zaprzedali polską wolność i demokrację tym którzy teraz triumfują swymi idiotycznymi hasłami, tylko w celu trzymania "za mordę" klasy pracującej. Nie jest to nowy problem. Jest to odwieczne zmaganie mas pracujacych z tymi którzy trzymają wladzę oraz "nasze dusze" na wodzy. Oni są szczęśliwi i uważają siebie za prawo i sprawiedliwość...
  • 2006-07-03 12:15 | ledak

    DEKOMUNIZACJA POTRZEBNA OD ZARAZ-jest nadzieja....

    Karygodne zaniedbanie dekomunizacji i lustracji na początku lat 90tych,którego hamulcowymi byli autorzy tego artykułu miedzy innymi oczywiście powoduje złe skutki społeczne do dzisiaj< straty gospodarcze a przede wszyskim pomieszanie w świadomości ludzi dobra ze złem!!>.Kto żył w tamtej rzeczywistości to pamięta jak było i nie pomyli wczasów fwp z miłością do Związku Sowieckiego i zabijaniem inaczej myślacych choćby byli klasą robotniczą,ludzie wbrew pozorom pamiętają kto donosił i czym dał się kupić,ludzie tesknia czasem za bezpieczeństwem ekonomicznym ale kanalie rozpoznają.Nareszcie nadszedł czas kiedy mówi sie o PRL normalnie bez"zoologicznego antykomunizmu",po17 latach obchodzi sie powstanie poznańskie 56 roku,ale niech oswieceni autorzy piszą dalej w tym stylu tym łatwiej będzie obecnie rzadzącym wskazać społeczeństwu układ kóry był a jakoby go nie bylo....