Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Psychoza we krwi

(6)
2006-07-05 13:57 | Polityka.pl
 • 2006-07-05 13:57 | emigrant

  opinia

   jestem i czuje sie Polakiem.Nigdy nie wyrzekam sie swoich korzeni ale ten artykul potwierdza ze Polacy w czasie wojny byli nie tylko ofiarami.Mozna szukac wymowek ze to glod,traumatyczne przezycia i lek o niepewne jutro pchaly Polakow do samosadow na Zydach ale prawda jest taka ze masie ludzkiej potrzeba niewiele aby bez zadnych dowodow skazac niewinnego czlowieka na smierc.Nie twierdze ze wszyscy Zydzi byli niewinni ale ataki powojenne na Zydow-ktorzy przeciez od wiekow stanowili czesc ludnosci zamieszkujacej Polske-stanowia wstyd i hanbe dla Polakow bioracych w nich udzial.W cywilizowanym panstwie oskarzeni Zydzi powinni zostac aresztowani i postawieni przed sadem a nie mordowani przez rozszalaly tlum ktory mial mozliwosz dac upust swojej wscieklosci i frustracji wynikajacej z otaczajacej biedy i strachu przed powrotem Niemcow.
 • 2006-07-07 00:16 | marek

  Re: Dlaczego..........?

  > nie mogę się doczekać artykułu po wieloletnich badaniach,opisującego działania żydowskich oprawców w UB? Czyżby nie było takiego faktu? A może brak zamówienia na takowy artykuł jest tego przyczyną?

  A co ma piernik do wiatraka? Czy sugerujesz, ze żydowscy oprawcy w UB dokonywali rytualnych mordów polskich dzieci?

  Ciekawe, kiedy doczekamy się myślących endekoidów...
 • 2006-07-08 15:37 | Piotr

  płaski świat

   Czyżby autor nam sugerował,że jedyną przyczyną swoistych "samosądów" na żydach tuż po zakończeniu wojny była plotka o mordowaniu polskich dzieci na macę. Panie Zaremba większość z nas odrzuca twierdzenie,że świat jest płaski.
 • 2006-07-09 09:53 | Emeryt

  Re: Dlaczego..........?

  Rzeczywiscie mordy na Zydach w okresie powojennym mialy zupelnie inne tlo.Plotka glosila,ze Zydzi robili transfuzje swoim w celu fizycznego wzmocnienia swoich.Uzywali do tego dzieci,bo maja lepsze zdrowie niz starsiOczywiscie to bzdura wyssana z brudnego palca.Nasuwa sie tylko pytanie kto i dlaczego puszczal takie plotki w obieg.Ja pamietam taka wersje tych plotek.Okrwi dodawanej do macy tez slyszalem,ale to bylo juz pozniej. 
 • 2006-07-10 09:14 | Garu

  Dlaczego..........?

   nie mogę się doczekać artykułu po wieloletnich badaniach,opisującego działania żydowskich oprawców w UB? Czyżby nie było takiego faktu? A może brak zamówienia na takowy artykuł jest tego przyczyną?