Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Na długu

(3)
2006-07-07 09:46 | Polityka.pl
 • 2006-07-06 18:18 | Herman

  Re: Bez długu na 30 lat...

  Poczekaj jak złodzieje oddadza to co ukradli,przecież w Polsce "prawo" jest po ich stronie.Jeszcze nie słyszałem żeby jakiś złodziej co ukradł miliony siedzial w więzieni a przy tym oddal co ukradł.
 • 2006-07-07 09:46 | Greg

  Bez długu na 30 lat...

   Pan Kołodziejczyk napisał: "(...)Nie mają żadnej szansy na dojście do własności". Zgadzam się. Nie mamy żadnej szansy na własność, bo nikt nam tej szansy nigdy nie dał. Pomysł, aby uwłaszczyć naród po PRL-u pan Kwaśniewski zawetował jako źle policzony i ekonomicznie zły. Były jeszcze jakieś NFI ale teraz nawet pan Lewandowski przyznaje, że to wyszła klapa...
  Resztę rozkradła nomenklatura komunistyczna.A teraz pan Kołodziejczyk spłakuje się jak bóbr w swoim artykule, że młodzi polacy zadłużyli się. Części się na pewno uda z tego wyjść, ale reszta polegnie i będą nikim a wraz z nimi i z nie spłaconymi kredytami nikim bedą ich ewentualne dzieci...Tyle dokonała złodziejska transformacja ustrojowa pod dyktando p. Balcerowicza. Moge tylko powiedzieć tak: Kwasniewski oddaj to co ukradliście razem z kumplami...