Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Wzorzec Farfał

(3)
2006-07-05 22:06 | Polityka.pl
  • 2006-07-05 22:06 | głogowianka

    o rety-kotlety

    jak świt długi i szeroki, zawsze rządziła się polityka swoimi prawami-jedni podkładali kłody drugim, by ci odwzajemnili się tym samym, a brudy przeszłości...hm...każdy ma coś za uszami i na każdego coś by sie znalazło, a ci co wyciągają te brudy na światło dzienne to właśnie politycy
  • 2006-07-10 02:20 | głogowianin

    Trochę prawdy

    Osobiście mieszkam w Głogowie na końcu jednego z jak to autor określił "blokowisk". Osobiście nie narzekam na Głogów, nie zawsze miasto ma wpływ na to jacy uczniowie muszą uczęszczać do przyległych im szkół, tym bardziej jeżeli są to obowiązkowe gimnazja. Poza tym nie możemy spoglądać na ludzi grupowo, jeden kradnie to wszyscy złodzieje. Zgodzę się z autorem na temat biura prezydenta Rybki. Chętniej przeczytał bym nawet artykuł o stojącym w ruinie teatrze lub parafii Św. Mikołaja tuż obok stojącego ładnie odrestaurowanego gmachu ratusza, w którym została niedawno otwarta "Sala Rajców" dla radnych.