Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Za dużo i za mało

(2)
2006-07-10 23:38 | Polityka.pl
  • 2006-07-10 23:38 | Obserwator

    Dlaczego ?

    Dlaczego w Polsce u sterow rzadu zasiadaja kretni ?. Dlaczego Polacy pozwoli aby dwoch prymitywnych kretynow z kompleksami nizszosci objelo najwyzsze stanowiska panstwowe ?. Polska moze sie stac posmiewiskiem i pariasem Europy majac do pokazania Kaczynskich, Lepera, Gertycha i inne prymitywne kreatury. Dlaczego w Polsce nie ma ludzi takich, ktorzy by objeli stery rzadu i mysleli kategoriami panstwa, finansow i gospodarki -> wyksztalcena kadra ekspertow. W parlamencie powini zasiadac ludzie z wykszlceniem wyzszym a nie jakas populistczna partyjna banda.