Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Krokodyla kup mi luby

(2)
2006-07-11 14:23 | Polityka.pl
  • 2006-07-11 14:23 | 15letni prawie-erudyta :D

    Złudzenia narodowe

    Witam!!! Co prawda nie jestem stałym czytelnikiem Pana felietonów, a o Pana istnieniu i działalności dowiedziałem się tydzień temu w pośpiesznym do Łodzi, gdzie by zabić czas przeczytałem jakiś artykuł w POLITYCE, w którym była wzmianka o "Polskich Złudzeniach Narodowych". Chciałbym Panu napisać co sądze na temat książki, dlatego proszę very much o Pańskiego maila (piszę tu, bo mam nadzieję, iż czasem Pan tu zagląda). Pozdrawiam!!! Z góry dziękuję za maila :)