Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czempioni pamięci

(3)
2006-07-12 22:21 | Polityka.pl
  • 2006-07-12 22:21 | Izabella Sadowska

    Wielka gra

     Nie tylko eksperci w "Wielkiej grze" sa niedzisiejsi, ale i gracze. Pielęgnują staroświeckie zachowania, nie wrzeszczą, nie skaczą, nie mówią prowadzącemu na ty. Myśle, że wg prezesa TvP ten teleturniej niesie wartości zagrażające dzisiejszym politykom, którzy chcą, by większość równała w dół, więc po co pokazywać ludzi, którzy chcą się piąć w górę. Żałuję, że nie będę mogła więcej oglądać zawodników, którzy mają dużą wiedzę. W naszym kraju nie od dziś nie ceni się osób o humanistycznych zainteresowaniach i obawiam się, że bohaterowie tego artykułu już nie będą mieli szansy pokazać się szerszej publiczności i swym przykładem zachęcać do czytania książek.
  • 2006-07-13 10:06 | Cynix

    Mania antyPRLowska

    Moim zdaniem to mania antyPRLowska popycha obecne wladze do likwidacji wszystkiego co przypomina stary system tak dobrego jak i zlego, potem z pewnoscia beda chcieli napisac nowa, calkowicie nieobiektywna historie, zadba o to minister Giertych, IPN, wiceminister obrony ktory wysle mlodziez do wojska, Kaminski w nowej bezpiece IV RP oraz Bronislaw Wildstein w panstwowej telewizji. Nowy system GTW jest prawie calkowicie operacjonalny.