Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Eeeee-Polak

(3)
2006-07-17 15:43 | Polityka.pl
 • 2006-07-17 15:37 | hera

  Re: Spoleczenstweo nieinformacyjne

  W pelni zgadzam sie z "przedmowca" Niechze kolejnym przykladem odzwierciedlajacym zastoj promocji technologii informat. przez nasze WLADZE b€dzie chocby dezinformacja spoleczenstwa polskiego wzgl€dem wlasciwosci podpisow elektronicznych. Moze zbyt patetyczny moj przyklad na tle tak elementarnych potrzeb informat. jak wyzej. Mimo wszystko - stoimy w miejscu.
 • 2006-07-17 15:43 | Jerzy Koszewoj

  Spoleczenstweo nieinformacyjne

  Swietny i celny artykul!

  Dla mnie najlepszym miernikiem naszego podejscia do e-Swiata bylo zlikwidowanie przez "nowa wladze" (po rozbiciu MNiI) Departamentu Spoleczenstwa Informacyjnego. Tak naprawde MSWiA zajmuje sie (slabo) informatyzaowaniem administracji i nie prowadzi obecnie jakichkolwiek dzialan w obszarze spoleczenstwa wiedzy