Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sukces w proszku

(2)
2006-07-18 11:54 | Polityka.pl
  • 2006-07-18 11:54 | Lp

    Znajomość prawa ... to droga do Sukcesów

     Umiejętność wykorzystania wiedzy jako prawa to nic innego jak forma dostrzegania Szans i możliwości kierunków rozwoju działalności.
    Taka forma to mechanizm funkcjonowania Biznesu - dozwolonego na świecie , funkcjonującego w wielu dziedzinach gospodarczych nie tylko w Farmacełtyce.
    Dlatego nie można się tutaj obrażać się że "Ktoś "z Polski "rozgryzł" mechanizmy funkcjonowania systemów i tym sposobem wypływa sam na "szeroką wode". Jak mówi przysłowie : do odważnych świat należy,bo inne mówi: kto nie próbuje to w "kozie" nie siedzi.