Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Jak ludziom zginęła fabryka

(2)
2006-07-19 00:37 | Polityka.pl
  • 2006-07-19 00:37 | xxx

    Brak słów

     Nie moge uwiezyc w to co tu czytam!!!!! To jest stek klamst!!!nikt nie kazal im pracowac po cztery zmiany a co do nie ogrzanych hall to nastepna bujda wiem bo tam bardzo czesto bywalem a ci ludzie powinni byc wdzeczni ze mieli prace niektorzy przez te cale 15 lat!!!a nie teraz mowic ze to wina bylego zarzadu!!!Teraz tak najlepiej i naj wygodniej gadac!!! a ci ktorzy mieli najlepiej tak jak np. Krzysztof K ktory teraz najwiecej gada jak to bylo zle juz zapomnial jak sie latalo za prezesami zeby im w d... wlazic i mowic co dany pracownik dzis zrobil zle i wogule na zasadzie Panie prezesie uprzejmnie donosze!!!! Zenada nioech ci ludzie zastanowia sie co mowia!!!