Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gwiazdki na piasku

(10)
2006-07-19 08:02 | Polityka.pl
 • 2006-07-19 08:02 | luki

  Pogorzelicy sie nalezy

  To fajnie, ze ktos dostrzegl Pogorzelice... To urocze miejsce. No i ciuchcia tam jezdi.
 • 2006-07-21 00:10 | właściciele miłego pieska

  Świnoujście nie dla psów

   Właśnie wróciliśmy z 2 tygodniowego urlopu spędzonego już po raz drugi w Świnoujściu - podobnie jak rok temu. Mimo wielu atrakcji czekających tam na turystów, mamy też poważne zastrzeżenie z powodu których za rok na pewno wybierzemy się gdzie indziej. Polskiej plaży w tym mieście daleko jeszcze do leżącej tuż za granicą niemieckiej. Po pierwsze po naszej stronie już z 50 metrów widoczne są zakazy wstępu w towarzystwie psów, nie wydzielono fragmentu kąpieliska dla turystów z czworonogami. Jedynie na niestrzeżonej plaży w Warszowie na Wolinie można wejść ze zwierzakiem, ale to 20 km autem. Plaży pod względem czystości też nie wypadają zbyty dobrze. Niemcy oba problemy rozwiązali wzorowo: wydzielono dość duży, oznakowany fragment plaży dla osób, które nie chcą się rozstawać z czworonożnym przyjacielem podczas wakacji. Nie zapomnieli nawet o umieszczeniu tam pojemników z woreczkami na ewentualne psie nieczystości. Przed wejściem na wszystkie plaże znajdują się szalety, których brak w Polsce jest przyczyną natykanie się na dodatkowe "atrakcje" podczas drogi na plaże. Plaża jest sprzątana CODZIENNIE. W Świnoujściu nasza 2 letnia córka znalazła m.in. fragmenty butelek, puszkę po piwie, niedopałki papierosów, u sąsiadów mimo przekopania tony piachu tylko muszelki. Bardzo ciekawy zwyczaj panuje na wielu miejskich i osiedlowych trawnikach, "zakaz wyprowadzania psów", wypadałoby wyjeżdżać za każdym razem z psem za miasto. Nikt nie wpadł na pomysł specjalnych koszy, które na południu polski są już normą. Właściciele kwater chętni przyjmują rodziny z psami, ale na miejscu można się z powyższych względów niemile rozczarować. Polecamy lekturę naszych świeżych refleksji władzom Świnoujścia. Mamy nadzieję, że gdy zgodnie z planem w przyszłym roku do miasta dojeżdżać będzie niemiecka kolejka UBB wraz z nią do miasta zawitają cywilizowane rozwiązania. Wtedy może za kilka lat wpadniemy do Was znowu.
  P.S. Gratulujemy władzom przyczynienia się do przepełnienia okolicznych schronisk dla zwierząt, oraz wielu psich śmierci na skutek np. wyrzucania z okien bloków, przywiązywanie do drzew, o czym informują lokalne gazety np. Kurier Szczeciński. Polecamy uwadze władz, Policji i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami okolicę tzw. "Czterech wiatrów" gdzie można wg opinii mieszkańców znaleźć dowody ludzkiego bestialstwa.
 • 2006-12-06 22:25 | dan

  Re: USTKA!!!

  Tez tak sadze. po prostu THE BEST
 • 2006-12-07 15:28 | Ania

  USTKA!!!

   Ustka i tak jest najlepsza ;)))
 • 2007-07-15 20:28 | Mieszkanka

  Zaproszenie do Świnoujścia

  Świnoujście pięknieje z dnia na dzień.Dzięki naszym Inwestorom, powstają nowe pensjonaty, hotele, restauracje, małe kafejki.Promenada coraz piękniejsza.Zapraszam odwiedź Nasze miasto.
 • 2007-07-15 20:43 | ja =)

  Re: USTKA!!!

  nie ma lepszej od USTKI!!! Ustka górą.... :P ;)
 • 2007-07-28 19:22 | Gośka

  Re: USTKA!!!

  Bardzo mi się podoba - coraz piękniejsza. Widac starania władz miasta aby zachęcic turystów do odwiedzania. B dużo atrakcji na okres letni. Ciekawie przedstawiane i coraz bardziej pomysłowe. Ładnie i konkretnie zrobiona strona internetowa miasta. POLECAM spędzenie wakacji w USTCE !!! W tm roku tez byłam , było ekstra !
 • 2007-08-10 13:54 | mieszkanka kama

  wow

  Pozdrowienia dla calej Objazdy calego gabina calych rowów ja jestem w poznaniu i nie moge byc teraz obecnie nad pieknym morzem w rowach do zobaczenia 14 sierpnia
 • 2007-08-16 12:41 | kasiunia

  ok

  w rowach jest fajnie.... nie to co w ustce... pełno ludzi... na plazy kazdy lezy na sobie....do BANI...