Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Gimnastyka w bloku

(3)
2006-07-19 11:36 | Polityka.pl
 • 2006-07-19 11:36 | Czesław Maj

  pytanie

  Panie Redaktorze,
  Pod zdjęciem ilustrującym "zakupowe podróże" Niemców z NRD pojawiła się informacja o przejściu granicznym w Gorlicach. Jak długo podróżowali pieszo mieszkańcy NRD z Gorlic do Cottbus czy Meissen, lub Goerlitz?
  Pozdrawiam
  //Czesław Maj
 • 2006-07-21 20:28 | Zdziwiony

  Gimnastyka w bloku

  Szanowny Pnie.
  Z wielkim zdziwieniem przeczytalem podpis pod zdjeciem w Panskim artykule:"Obywatele NRD, wracajacy z Polski z zakupami, na przejsciu granicznym w Gorlicach".
  Nie wiedzialem, mimo moich 57 lat, ze Polska graniczyla przez malopolskie Gorlice z NRD!
  A moze ostatni pomysl Giertycha dotyczacy ulgi dla maturzystów to kalka chistoryczna?