Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Manifest premiera

(3)
2006-07-19 15:21 | Polityka.pl
 • 2006-07-19 15:21 | Sianin

  Takie nic

  Szanowny panie Profesorze! 
  Słuchałem dość długo wysiłków oratorskich premiera. Przyznaję, że nie zdzierżyłem do końca. Zaczęło mi się po prostu wydawać, że kiedyś - może ze 40 lat temu - już coś podobnego słyszałem. Podziwiam Pana, że Pan to jeszcze potrafi tak ciekawie skomentować.
  Pozdrawiam Pana serdecznie...
 • 2006-07-19 22:37 | zdystansu

  slowa, slowa, slowa, a gdzue byl Prezydent

  mnie uderzyl brak prezydenta Lecha Kaczynskiego podczas expose. nowe zwyczaje wprowadza Lech Kaczynski - vedzie prezydentem wirtualnym i wielkim bratem zarazem, bo bedzie obecny wszedzie tyle ze zdalnie
  bardzo to przykre