Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Dusza starego heja

(3)
2006-07-20 10:07 | Polityka.pl
 • 2006-07-20 10:07 | Piotr

  Dusza starego heja

  Bardzo kiepski tekst!
  Pan redaktor Kołodziejczyk poszedł na łatwiznę.
  Mam też pytanie czy w ogóle pojawił się w Głogowie?
  Jeśli by się postarał to by się więcej dowiedział na temat Pana Farfała.
  Opinia dotyczy do tekstu drukowanego w wiersji papierowej.
 • 2006-07-20 15:46 | KNK

  Punk's not dead

    A ja byłem ostrym punkowcem a później burmistrzem,radnym,członkiem rady nadzorczej i cały czas jestem nauczycielem historii.Dalej słucham The Clash,Dead Kennedy's,UK Subs,Ramones a także Mozarta,Chopina,J.Zorna,Daviesa i wielu, wielu innych.Bycie w subkulturze dawało mi w latach PRL-u duchowe uczestnictwo z (sub)kulturą Zachodu,i w dużej mierze oprócz filmu i literatury ukształtowało moją świadomość kulturowo-społeczną.