Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

10 złotych myśli prezesa-premiera

(4)
2006-07-20 22:14 | Polityka.pl
 • 2006-07-20 22:14 | Gabi_43

  ZŁOTE MYŚLI

  P R Z E R A Ż A J Ą C E --- CZUJĘ SIĘ JAK O B C Y 
 • 2006-07-25 09:29 | Sendek

  Re: Złote myśli.

  >  Kaczor to jest nowy alchemik, który złoto
  > obraca w g...o! 
  Nie należy być takim srogim. To tylko zwykły hochsztapler - po polsku oszust. Wyrok na niego już zapadł lecz będzie się jeszcze może kilka lat wymykał wymiarowi sprawiedliwości.
  Złapali i powiesili nawet Janosika, co za problem strącić w polityczny niebyt parę niezbyt rozgarniętych a tylko sprytnych bliźniaków.
  Wyda go oprawcom Lepper czy może Giertych?

 • 2006-07-25 10:17 | Kibic

  Złote myśli.

   Kaczor to jest nowy alchemik, który złoto obraca w g...o!