Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Ksiądz, żona i Ten Trzeci

(3)
2006-07-24 10:21 | Polityka.pl
  • 2006-07-22 18:35 | elany

    Re: Co to jest?

    znam tą paniąpastorową. Mało takich kobiet jest na świecie. A ogólnie rzecz biorąc to pastorowa to więcej niż pół powodzenia księdza. Jest pomocą w każdej dziedzinie. Braciom z Kościoła Katolickiego mówie: walczcie o zniesienie celibatu bo żona dla księdza to błogosławińśtwo:) Pozdrawiam.
  • 2006-07-24 10:21 | Lusia

    Co to jest?

     co myslicie o zonie ksiedza? czy to zaszczyt? szczescie? wyroznienie? a moze sadzicie, ze jest odwrotnie? Chetnie podyskutuje....