Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Czy to się da zatańczyć

(3)
2006-07-23 18:12 | Polityka.pl
  • 2006-07-23 18:12 | slawek

    hahaha dobre!

    hahaha dobre!
  • 2006-07-25 15:46 | Jola

    Doskonałe, choć tragiczne

    Przeczytam całość. Na pewno! Red. Zakowski od jakiegos czasu jest moim najulubieńszym autorem. Nieraz mam wrażenie, że on to ja, jesli chodzi o poglądy i widzenie tego, co się w Polsce dzieje. Dziękuję Panie Jacku! To wspaniale, że myśli Pan podobnie, bo nieraz mi się wydaje, że ze mną coś nie tak. Skoro tylu Polaków wielbiło premiera Marcinkiewicza i wierzy, że będzie lepiej pod rządami dua Kaczyńskich...Kto tu zwariował? Biedna Polska, biedni my, bo życie nie trwa wiecznie. Szkoda czasu na takie pomyłki!