Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Parlamentarnie na razie marnie

(4)
2006-07-31 10:04 | Polityka.pl
 • 2006-07-26 13:46 | Bardzostarytata

  Nie rozumiem!

  Taki np. niezrzeszony (podobno) Ryszard Kaczyński (z podobno "dobrym" nazwiskiem) - kto i po co trzyma go w Sejmie? Sam b. poseł PiS nie ma nawet odrobiny ambicji (nie mówiąc o zwykłej przyzwoitości czy honorze, bo to pojecia zupełnie obce temu osobnikowi) - by zrzec się mandatu. Głosu nie zabiera, niczego nie robi, ale niezłe pieniadze za swoje "posłowanie" to zgarnia do kieszeni; oczywiście na koszt wszystkich podatników. Do tego jest skompromitowanym nauczycielem - u młodzieży z wejherowskiej szkoły, w której uczył, nie ma żadnego autorytetu. Mamy tylko, niczym bierne stado wyborców czekać, aż ten "poseł" walnie w jakiś kolejny płot po pijaku? To po prostu kompromitacja Sejmu i nie dziwię się, że cała klasa mojego syna (przyszłego maturzysty) już teraz nie ma zamiaru brać udziału w następnych wyborach - panowie Jurek i Giertych.
 • 2006-07-30 12:33 | mark

  Re: Kaczyński

  >  Pan Ryszard Kaczyński, przytoczony w artykule w dziale CZERWONE KARTKI, był moim nauczycielem chemii przez 2,5 roku. Wszyscy w srodowisku od lat doskonale wiedzieli o "zamiłowaniu" pana posła do alkoholu. To zasługiwało na potępienie... No cóż... Naród tak wybrał, pozdrawiam. 

  Jeżeli społeczeństwo wybiera na posła osła, ale tylko dlatego, ze ma takie samo nazwisko, jak inny znany polityk, to świadczy o totalnej degrengoladzie naszego systemu wyborczego i całego narodu
 • 2006-07-31 10:04 | Mecenas

  Kaczyński

   Pan Ryszard Kaczyński, przytoczony w artykule w dziale CZERWONE KARTKI, był moim nauczycielem chemii przez 2,5 roku. Wszyscy w srodowisku od lat doskonale wiedzieli o "zamiłowaniu" pana posła do alkoholu. To zasługiwało na potępienie... No cóż... Naród tak wybrał, pozdrawiam.