Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

O jeden most za dużo

(3)
2007-03-19 19:40 | Polityka.pl
  • 2007-03-19 13:05 | WW

    Re: Coś ode mnie

    > Carrington to dla niektórych przestepca....;co 4 lata ten naród wybiera wiekszych przestepców na reprezentantów.A uczciwi ludzie nie maja szans.Strach zamknal usta ludziom bo wiedza ze tu sie bawili i tajne słuzby i politycy.(doskonale tolerowali Carriego)bo fajnie miec zasłone dymną.I wygodnie zwalic na ganstera który miał swoją etyke.
  • 2007-03-19 19:40 | pościuch

    Coś ode mnie

    Carrington to dla niektórych przestepca, ale ja uwazam ze to symbol sprytu, inteligencji i siły. Człowiek z takim wykrztałceniem dorobił się. Tylko szkoda że tak marnie skończył, ale cóz gangsterka nie popłaca.