Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Poradnik kredytow hipo

(2)
Czas na decyzję o kupnie mieszkania. Oczywiście na kredyt!
 • 2006-08-30 22:23 | Leon

  Re: Kwoty Kredytu

  Bo oni to liczą stosownie do swoich możliwości.
  Generalnie takie zachowanie to standard.
  Dziennikarze w tym karaju nieźle potrafią nakręcić koniunkturę.
  Ktoś w końcu im za to płaci i nieźle na tym zarabia.

  > Trochę mnie to już zaczyna śmieszyć - kwota na kredyt max 200 tysi. Co za za to kupię w Wawie, nawet jak mam np 20-30%? 40 metrów na Ursynowie? Ja potrzebuję z 80. Mogliby się nie wygłupiać i przynajmniej pokazać dla pół bańki. 
 • 2006-08-31 09:50 | PiotrP

  Kwoty Kredytu

  Trochę mnie to już zaczyna śmieszyć - kwota na kredyt max 200 tysi. Co za za to kupię w Wawie, nawet jak mam np 20-30%? 40 metrów na Ursynowie? Ja potrzebuję z 80. Mogliby się nie wygłupiać i przynajmniej pokazać dla pół bańki.