Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka

(1)
  • 2006-08-05 17:56 | hazik

    ,,cześc trzecia''

     Stare przysłowie mówi, że ,,historia lubi się powtarzać'', miejmy jednak nadzieję,że to błędne koło zostanie przerwane kolejną częścią , generalnie fabuła dość interesujące, wątki również ,efekty nie najgorsze, a kontrast pomiędzy złem,a dobrem zachowany dobrze.Nie napawa jednak optymizmem to, że człowiek-pirat mozna rzec jest ,,niesmiertelny'', więcej realizmu ,mniej fantazji chociażby w scenach typu ,,spadania z mostu'', ale z drugiej strony nikt nie mówił, że piraci i ich życie musi być utożsamiane z rabunkami, pojedynkami na miecze, zabijaniem, można użyc czarów w postaci efektów specjlanych, animacji, odpowiednie dobranej grafiki-nikt nie będzie narzekał...choć w każdej ,,bajce'' jest i ziarno prawdy, podobnie jest w ,,Skrzyni umarlaka'', która unosi się na wodzie- w koncu jest z drewna,to nic ,że w środku znajduje się silny pirat, ale im większy ciężar tym wiekszy wypór wody...czekamy na dalsze losy naszych bohaterów z przepięknej wyspy -KARAIBÓW...oby klimat był równie gorący...