Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Sami swoi, czyli jak uczciwie protegować i być protegowanym

(2)
2006-08-07 13:28 | Polityka.pl
  • 2006-08-07 13:28 | Protekcja

    teresa507@tlen.pl

     Ja też należę do tych Polaków co brzydzą się protekcją. Jestem dojrzałą kobietą i trudno walczyć z tym co nas otacza, ale nawet akceptuję tę formę protekcji, która pomaga młodym (no możę również dojrzałym)mądrym ludziom znaleźć nową, wspaniałą pracę. Niestety polska protekcja to następne polskie piekiełko. Polska protekcja pomaga dzieciom znanych osób, które nic nie potrafią, bo rodzicie wspinający się po szczeblach własnej kariery zapomnieli o dzieciach. A w firmie nie można ruszyć takiej osoby, mimo, żę ma się ochotę ją zamordować za lenistwo, głupotę, bufonadę, nie wolno bo to znajomy królika. Z pozdrowieniami Teresa z Gdańska