Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Bez prącia – bez szans

(5)
2006-08-07 19:21 | Polityka.pl
 • 2006-08-07 19:21 | jacek

  Umieram ze smiechu!

  Brawo autor! Umieram ze smiechu. Najlepszy ten brak pracia, ktory wyklucza kandydatow. Ale tak zupelnie serio, znam pewnego Niemca, ktory nie ma pracia (afera Thalidomidu z lat 60. - prawdziwa tragedia ludzka,zadne tam transex etc, prawdziwa tragedia...). I on nie moglby zostac czlowiekiem Macierewicza wlasnie z tego powodu. To, ze jest Niemcem chyba nie mialoby znaczenia. W koncu sluzby potrzebuja Niemcow. Jednym slowem znow bracia K i pan M. trafili kula w plot. Ciekawe co na to Radek, nasz super-minister MON ???? Moze przywrocenie kary smierci uzmyslowi mu, ze jest w bandzie 3-ga?
 • 2006-08-07 20:58 | le0n

  jasne, w kontrywywiadzie powinni pracować ślepi,

  głusi i niedomagający. Wtedy stare służby na tle takich kadr będą super. A moralne inwalidztwo będzie zasługą.
 • 2006-08-07 22:25 | Joanna

  bez prącia bez szans

   Może lepiej się do nich nie zapisywać . Za kilka lat przyjdzie nowa ekipa i tych każe lustrować wraz z ich wnukami. Wyrosnie nowe pokolenie kwalifikujące się do badań IPN.I nie wytłumaczą, że przynależność do tych służb nie była przestępstwem wobec narodu i kościoła
 • 2006-08-08 10:55 | Paweł S.

  Brak prącia???

  Brak prącia?O co chodzi,nie słyszałem o takim przypadku,chyba że Antek ustalił,że np. minimum to 10 cm.Ciekawe kto jego pod tym katem ocenil???Pewnie Dosiu