Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Andrzej prezentuje buraka

(1)
Streszczenie kolejnego odcinka: Jarka, który ma żywy umysł, bardzo ciekawi, z jakiego powodu inni ludzie są bogaci, podczas gdy on ma tylko brata i kota. Interesuje go, w jakiej sprawie i z jakich pozycji niektórzy posiadają majątki i czy przypadkiem nie są to pozycje niesłuszne.
  • 2006-08-09 09:30 | Emilia

    chapeaux bas

     Jestem pełna podziwu dla poczucia humoru p. Mizerskiego. I zazdroszczę mu tego jak nie wiem. Czytałam w pociągu do pracy jego "Ludzi fikcyjnej roboty" i "Mamy się" i śmiałam się prawie na głos. Lektura wprawiła mnie w dobry nastrój. Gratuluję. A zdjęcia dzisiejsze (te z Rokitą i stepowaniem) doskonałe!