Wyszukaj na forum

Forum


Zasady publikowania
komentarzy znajdziecie
Państwo pod tym adresem.

Polityka.pl – strefa wolna od hejtu!

 

Szanowni Czytelnicy, Drodzy Użytkownicy naszego Serwisu Internetowego!

Od wielu lat udostępniamy Państwu nasze Forum internetowe oraz przestrzeń blogową dla Waszych komentarzy – także tych krytycznych. Jesteśmy wdzięczni za wszystkie, które są merytoryczne. Zależy nam bardzo, aby Państwa wpisy nie utonęły w rosnącej fali internetowego hejtu i niechlujstwa.
 

Warto, aby serwis POLITYKA.PL pozostał miejscem wartościowej wymiany poglądów, gdzie toczą się dyskusje, nawet zażarte, ale pozbawione mowy nienawiści. Zależy nam na tym, abyśmy wzajemnie traktowali się z szacunkiem. Chcemy, aby POLITYKA.PL była miejscem wolnym od radykalizmów i anonimowej, bezsensownej brutalności.
 

Słowem: zapraszamy serdecznie do dyskusji na naszych forach internetowych, do wyrażania opinii, polemik, do ocen, ale w formie przyjętej między kulturalnymi ludźmi. Kto chce się wyżyć – zapraszamy na inne portale. Być może to walka z wiatrakami, ale spróbujemy. Mamy dość językowych i emocjonalnych śmieci zasypujących plac wolności, jakim miał być i może być internet.

Zły prognostyk

(3)
2006-08-10 19:03 | Polityka.pl
 • 2006-08-10 19:03 | JS

  Nie ma tego zlego

  Z pewnoscia dobrze sie stalo, ze spisek zostal udaremniony. Konsekwencje jego powodzenia bylyby przerazajace.

  Z pewnoscia zastanawiajace jest, ze po pieciu latach "wojny z terrozmem" moznaby spodziewac sie wiecej, zwlaszcza gdy wziasc pod uwage zaangazowane srodki.

  Jedyny pozyw jaki widze z tej calej historii to ten, ze nareszcze skonczy sie latanie z "bagazem podrecznym" tak ciezkim jak nastepna walizka, i zajmujacym tyle miejsca co zwykly bagaz, i ze bedzie wreszcie wystarczajaco miejsca w skrytkach kabiny, zeby wlozyc tam SWOJ plaszcz i torebke plastikowa.

  Nie ma wiec tego zlego, zwlaszcza ze zaden samolot nie spadl, a caly spisek udaremniono.
 • 2006-08-11 09:41 | ja

  ?

   nie powinno sie pisać Al-Kaida? :o/ pismaki